logo auto-moto.pl
Masz dość swojego auta?   Sprzedaj je!

» DODAJ DARMOWE OGŁOSZENIE «
AUTO GIEŁDA     WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI     DLA KOMISÓW   REKLAMA   KONTAKT  
Twoja wyszukiwarka

Kingway Trophy Team – gotowi do startu!
(17.04.2008  16:29)

Mamy niewątpliwą przyjemność poinformować wszystkich miłośników quadów o powstaniu pierwszego profesjonalnego teamu offroadowego.

Firma Kingway Motor Poland – największy w Polsce dystrybutor i zarazem lider w segmencie skuterów i ATV powołał do życia swoją flagową drużynę ścigającą się w zawodach typu offroad.


Team startować będzie w kategorii Quad Sport i właśnie do tego celu wybrane zostały quady Kingway CF Moto 500. Pojazdy te dzięki swoim parametrom i potężnemu silnikowi sprawdzają się w każdych warunkach. Szczególnie w tak ekstremalnych jakimi są zawody w terenie, gdzie oprócz prędkości wymagana jest niezawodność i precyzja. Kingway Trophy Team stanowi idealne połączenie umiejętności zawodniczych z perfekcją i predyspozycjami maszyn.

Nasza grupa zawodników będzie startowała w barwach Kingway Motor Poland już w najbliższą sobotę tj. 19.04.2008 w I edycji Poland Trophy w Walimiu . Będzie to pierwszy z serii trzech w tym roku edycji wyścigu z cyklu Poland Trophy.

Zapraszamy wszystkich miłośników offroadu i quadów do naszego parku serwisowego na terenie zawodów, gdzie będzie można przekonać się o atutach maszyn Kingway oraz poznać zawodników nowego teamu.

A wszystkich pozostałych, którzy nie będą mogli się z nami spotkać zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.kingway.pl, gdzie niebawem znajdą się wszystkie informacje dotyczące teamu Kingway Trophy Team. O wszystkich sukcesach będziemy informować Państwa na bieżąco.Ready Steady – Kingway Go !!!


KINGWAY - inne artykuły:
Nowości w ofercie skuterów Kingway Motor Poland
14.05.2008  13:38

Błoto, adrenalina i offroad - Kingway Trophy Team na Poland Trophy - Walim 2008
24.04.2008  16:10

Kingway Trophy Team – gotowi do startu!
17.04.2008  16:29Copyright © 1999-2021   sauron.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: biuro@auto-moto.pl     
Sprzedam DOM z OGRODEM w Grudziądzu: galeria, układ pomieszczeń, opis, okolica, kontakt
Rejs morski Wyspy Kanaryjskie Karnawał 2020
Integracja sensoryczna Wrocław Pudełka plastikowe Producent · Test IQ