logo auto-moto.pl
Masz dość swojego auta?   Sprzedaj je!

» DODAJ DARMOWE OGŁOSZENIE «
AUTO GIEŁDA     WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI     DLA KOMISÓW   REKLAMA   KONTAKT  
Twoja wyszukiwarka

Nowości w ofercie skuterów Kingway Motor Poland
(14.05.2008  13:38)

Na spotkaniu z prasą branżową jakie odbyło się 7 maja w Zawadach koło Częstochowy firma Kingway Motor Poland po raz pierwszy zaprezentowała nowe modele skuterów jakie niebawem pojawią się w letniej ofercie sprzedaży.

CHINABOY 50 cc oraz EAGLE 50 cc tak brzmią oficjalne nazwy tych modeli, które zostały wyprodukowane wyłącznie dla Firmy Kingway i tylko przez nią będą dystrybuowane na terenie Polski.

Modele te przeznaczone są dla młodszego segmentu Klientów Firmy. Charakteryzuje je przede wszystkim ciekawy i niespotykany do tego czasu design oraz dynamiczna i odważna kolorystyka.

Chinaboy nie jest nazwą przypadkową, ale przemyślaną i świadomie wybraną. Firma Kingway Motor Poland po raz kolejny podkreśla, iż dystrybuuje wyłącznie produkty chińskie, które w chwili obecnej nie odbiegają ani technologią ani designer czy jakością. Te dwa nowe modele śmiało mogą konkurować ze swoimi rywalami w tej klasie produkowanymi przez inne Firmy.

Są to modele doskonale nadające się do jazdy po mieście oraz do wycieczek poza miasto. Świadczy o tym ich funkcjonalność i wygoda.

Skutery będą sprzedawane Klientom końcowym w cenach :
- dla modelu CHINABOY – 4200,00 brutto
- dla modelu EAGLE – 3500,00 brutto

W ramach przyjętej strategii Firma Kingway Motor Poland planuje wprowadzenie jeszcze w tym roku nowych modeli w innym segmencie motocykli oraz planuje powiększyć swoją ofertę o rowery i pojazdy specjalistyczne.

Modele Chinaboy i Eagle będą również objęte promocją "Pakiet 500". Oznacza to, iż do każdego sprzedanego modelu Klient otrzyma kurtkę, rękawiczki, plecak i podkoszulek przygotowany w połączeniu działań Firmy Retbike oraz Kingway Motor Poland.źródło: Kingway Motor Poland


KINGWAY - inne artykuły:
Nowości w ofercie skuterów Kingway Motor Poland
14.05.2008  13:38

Błoto, adrenalina i offroad - Kingway Trophy Team na Poland Trophy - Walim 2008
24.04.2008  16:10

Kingway Trophy Team – gotowi do startu!
17.04.2008  16:29Copyright © 1999-2022   sauron.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: biuro@auto-moto.pl     
Integracja sensoryczna Wrocław · Pudełka plastikowe Producent · Test IQ