logo auto-moto.pl
Masz dość swojego auta?   Sprzedaj je!

» DODAJ DARMOWE OGŁOSZENIE «
AUTO GIEŁDA     WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI     DLA KOMISÓW   REKLAMA   KONTAKT  
Twoja wyszukiwarka

Siatkarze Jastrzębskiego z napędem na cztery
(16.11.2009  16:17)

Trzy czarne Suzuki - Grand Vitara oraz dwa SX4 będą służyły siatkarzom Jastrzębskiego Węgla. To efekt długofalowego porozumienia między Klubem, Suzuki i siecią Japan Motors. Z chorzowskiego salonu Japan Motors samochodami wyjechali Roberto Santilli oraz Paweł Abramow i Paweł Rusek.

Uroczystość przekazania samochodów zaczęła się nietypowo, oto bowiem prowadzący ją Radek Pszczółka, rzecznik prasowy Grupy PGD przywitał dziennikarzy po rosyjsku. Paweł Abramow okazał się niezwykle sympatycznym człowiekiem i tak ujął mnie swoją otwartością, że nagle przypomniały mi się lektoraty z rosyjskiego i nie mogłem odmówić sobie przyjemności powiedzenia kilku zdań w melodyjnym języku naszego gościa - tłumaczył.

Krzysztof Piotrowski, kierownik salonu Japan Motors w Chorzowie zastrzega, żeby nie rozpatrywać porozumienia o współpracy tylko w kategoriach promocyjnych, mimo że Jastrzębski Węgiel to marka znana, lubiana i wysoko ceniona marketingowo. Umowa zrodziła się z autentycznej miłości do siatkówki i cieszę się, że podobne uczucie panuje w Suzuki Motor Poland. Wszyscy życzymy siatkarzom Jastrzębia mistrzostwa Polski i mamy nadzieję, że napęd na cztery koła pomoże w jego zdobyciu - mówi Krzysztof Piotrowski.

Z kolei przedstawiciele jastrzębian - Pawel Rusek i prezes Zdzisław Grodecki chwalili wcześniejsze niesformalizowane kontakty z Japan Motors, bo prywatnie są klientami Japan Motors już od czterech lat. W naszym oficjalnym, klubowym kodeksie priorytetem jest zapewnienie drużynie maksymalnego bezpieczeństwa również w czasie dojazdu na trening i chcemy, żeby o to bezpieczeństwo dbało właśnie Suzuki - podał jeden z argumentów uzasadniających decyzję o współpracy Zdzisław Grodecki.

Podczas uroczystości okazało się, że doświadczenia z Suzuki miał już także Paweł Abramow, gwiazda Jastrzębskiego i reprezentacji Rosji. Kiedy mieszkałem w Rosji, miałem Grand Vitarę, auto znakomicie sprawdzające się na trudnych nawierzchniach, w którym czułem się bardzo bezpiecznie – podkreślił siatkarz. Teraz Grand Vitarą po Moskwie jeździ kuzyn Abramowa.

Trener jastrzębian Roberto Santilli przyznał, że jak każdy rodowity Włoch ma w charakterze zamiłowanie do szybkiej jazdy. To wyznanie spotkało się z szybkim przypomnieniem przez prezesa Grodeckiego, że obowiązujący w klubie "Kodeks etyczny" zobowiązuje pracowników, a zatem także trenera do przestrzegania przepisów, w tym oczywiście dotyczących ruchu drogowego.


inf. prasowa: Kamila Dzika-Jurek


SUZUKI - inne artykuły:
Marko Jerman wygrywa w Brnie
30.05.2012  13:42

X Zlot Stowarzyszenia „Klub Miłośników Suzuki”
28.03.2012  13:37

Drugi sezon Mariusza Durynka w Suzuki GRANDys duo
13.03.2012  08:20

SWIFT S-CONCEPT
15.02.2011  10:25

Nowy Swift nagrodzony w szkockim plebiscycie „Samochód roku 2010”
15.11.2010  10:06

Nowy sedan Suzuki Kizashi
07.10.2010  16:28

Zwycięzcy Suzuki GSX-R Cup 2010
22.09.2010  14:12

Siatkarze Jastrzębskiego z napędem na cztery
16.11.2009  16:17

Kobieta z Vitarą
05.04.2008  17:05Copyright © 1999-2021   sauron.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: biuro@auto-moto.pl     
Sprzedam DOM z OGRODEM w Grudziądzu: galeria, układ pomieszczeń, opis, okolica, kontakt
Rejs morski Wyspy Kanaryjskie Karnawał 2020
Integracja sensoryczna Wrocław Pudełka plastikowe Producent · Test IQ