logo auto-moto.pl
Masz dość swojego auta?   Sprzedaj je!

» DODAJ DARMOWE OGŁOSZENIE «
AUTO GIEŁDA     WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI     DLA KOMISÓW   REKLAMA   KONTAKT  
Twoja wyszukiwarka

Bridgestone kluczowym partnerem LeasePlan
(01.01.1970  01:00)

4 marca podczas tegorocznych targów Genewa Motor Show, Bridgestone podpisał umowę o współpracy z LeasePlan, autoryzowanym dostawcą usług motoryzacyjnych w Europie.

Na podstawie umowy Bridgestone stał się czołowym dostawcą opon do samochodów osobowych dla LeasePlan. Wartość umowy czyniącej z Bridgestone partnera największego w Europie operatora leasingowego i zarządzania flotami jest szacowana na 300 000 (trzysta tysięcy) opon rocznie.

Ogólnoeuropejska umowa zagwarantuje centralne zarządzanie zaopatrzeniem, sprawny proces administracyjny i profesjonalny system raportowania - komentuje korzyści wynikające z umowy Kenji Shoda, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bridgestone Europe.

Specyfikacje zamówień zostaną ustalone pomiędzy europejskimi oddziałami Bridgestone i lokalnymi operatorami flot LeasePlan jednostkowo dla każdego z rynków, począwszy od Belgii, Włoch, Hiszpanii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Brit Schoenenberger, Dyrektor Zarządzający Działu Zaopatrzenia LeasePlan podkreśla: Jako numer 1 w Europie w leasingu i zarządzaniu pojazdami jesteśmy zadowoleni, że związaliśmy się z liderem branży oponiarskiej i gumowej na świecie. Współpraca zapewni obu stronom zwiększenie wydajności i dalszą poprawę jakości usług.

Umowa z LeasePlan to ważny krok w strategii Bridgestone, zmierzającej do rozwinięcia sieci sprzedaży detalicznej i osiągnięcia jeszcze silniejszej pozycji poprzez autoryzowane sieci dealerskie firm leasingowych. Bridgestone rozwija także własne kanały sprzedaży, również ogólnoeuropejską sieć serwisów First Stop z 1.600 punktami w 23 krajach - jako oficjalnych usługodawców dla firm leasingowych i zarządzających flotami samochodowymi.

Bridgestone Europe NV/SA - z siedzibą w Brukseli, Belgia - to kluczowy oddział Bridgestone Corporation. Zajmuje się on projektowaniem i produkcją najwyższej jakości opon w Europie, które za pośrednictwem 17 filii handlowych i innych dystrybutorów, sprzedawane są na terenie całej Europy, również na rynkach Europy Wschodniej. Produkty są także eksportowane poza Europę, w tym do Japonii.

LeasePlan - z siedzibą w Holandii, jest europejskim liderem rynku w zarządzaniu flotami i pojazdami oraz jednym z wiodących graczy na światowym rynku, z oddziałami w 29 krajach. Pod koniec roku 2007 firma zarządzała 1,3 milionami pojazdów na całym świecie.inf. prasowa: Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o.


BRIDGESTONE - inne artykuły:
Kubica testuje przyjemności z Bridgestone
20.09.2010  16:01

Kierowcy Formuły 1 wspierają kampanię Make Cars Green
13.04.2009  11:32

Skutki niskiego ciśnienia w oponach
14.04.2008  17:27

Bridgestone kluczowym partnerem LeasePlan
28.03.2008  10:40

Bridgestone oficjalnym sponsorem ligii hokejowej NHL
26.03.2008  18:22Copyright © 1999-2021   sauron.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: biuro@auto-moto.pl     
Sprzedam DOM z OGRODEM w Grudziądzu: galeria, układ pomieszczeń, opis, okolica, kontakt
Rejs morski Wyspy Kanaryjskie Karnawał 2020
Integracja sensoryczna Wrocław Pudełka plastikowe Producent · Test IQ